Header Background Image

Co kupić?

Co kupić? – Pomoc- AGD

    Obecnie mamy na rynku takie urozmaicenie w oferowanym sprzęcie, że raczej nie możemy narzekać na brak wyboru. A jednak nie jednemu z nas spędza z powiek pytanie co kupić ? Jakimi kryteriami się kierować a jakie pominąć ? Postaram się naświetlić najbardziej według mnie istotne kryteria wyboru sprzętu. 

    Oto one:

    Marka a awaryjność…

     Myślę że dzisiaj raczej nie ma aż takiego znaczenia jakiej marki sprzęt się kupuje a bardziej ma znaczenie stopień tzw.: urozmaiceń które oferuje dana marka. Np. sterowanie aplikacją mobilną…myślę że nie jest dobrze – i to z kilku powodów – aby coraz więcej sfer naszego życia było sterowanych za pomocą komputera. Powód – ekonomiczny – zbyt rozbudowany a jednocześnie droższy i narażony na większą awaryjność moduł sterowania sprzętu. Użytkowy – po co komu sprzęt który ma kilkanaście programów, skoro tak naprawdę używamy tylko kilku a reszta to tzw. nowoczesność. Kolejna sprawą jest fakt iż po zaistnieniu na polskim rynku, tzw. wiodące firmy, „spuszczają z tonu” i „jadą” tylko na swojej marce co powoduje że tam gdzie jedna marka ma mocne strony, tam inna ma słabsze. I tak wymiennie.

    Cena…

    Osobiście uważam że jeśli ktoś chce kupić np. pralkę dla swojej rodziny, to pułap cenowy powinien zaczynać się od 1000 zł w górę. Poniżej tej ceny sprzęt jest odpowiedni dla lokali pod wynajem np. kwatery studenckie z uwagi na niestety sposób użytkowania i dbałość.

     Wygląd…

    Myślę że jest to ostatnie i najmniej istotne kryterium pod warunkiem, że zostały spełnione wcześniejsze.

    Reasumując…. życzymy udanych zakupów !

Call Now Button