Serwis i Naprawa Kuchni, Płyt Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

Serwis i naprawa kuchni, płyt Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice

Ponad 10-lat prowadzimy profesjonalny oraz pogwarancyjny serwis i naprawę kuchenek, płyt ceramicznych i piekarników na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Bronowic, Krowodrza, Nowej Huty i okolicach, a telefoniczna rozmowa pozwoli na omówienie tematu awarii.

                                                     

        Jeśli jesteś z Krakowa, oferujemy Ci usługi w zakresie pogwarancyjnej naprawy i serwisu kuchenek, piekarników, płyt na terenie krakowskich dzielnic, czyli: Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic, a także Bronowic, Krowodrza, Grzegórzek, Kurdwanowa, Płaszowa i pozostałych

        Obsługujemy wszystkie marki dostępne na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

        Wykonujemy m.in.:   Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

  • usuwanie nieszczelności
  • konserwacja sprzętu
  • naprawa lub wymiana elementów grzewczych
  • naprawa lub wymiana elementów zasilania
  • naprawa lub wymiana modułów, programatorów, paneli, sterowników
  • instalacja nowej kuchenki, piekarnika, płyty
  • inne według życzeń klienta

Zgłoś usterkę telefonicznie

 

                                  

 

lub mailowo przez formularz kontaktowy.

 

Opinie o nas z Google: 

https://serwis-pralek-zmywarek-kuchni-z-dojazdem-krakow-ruczaj.business.site/

Polecam wszystkim tę firmę! Awaria pralki, telefon o 12, a Pracownik firmy pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia! Profesjonalne podejście, wyjaśnienie co się zepsuło, pokazanie zużytej części i błyskawiczna naprawa. Fachowo, uczciwie i bardzo szybko! Dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim z Krakowa i okolic.
- Anna R
 
Fachowa pomoc. Pralka zepsuła się nagle, wiec potrzebowaliśmy pomocy szybko. Pan przyjechał z pomocą już następnego dnia rano i od razu ustalił co się dzieje, co się zepsuło. Kolejnego dnia już była cześć i została wymieniona. Jestem bardzo zadowolona, Pan robi szybko w dobrych cenach i pozostawia po sobie porządek. Bardzo polecam
- paulina o
 
Polecam. Zglosiła o ustęrkę rano bląd e15 i wieczorem zmywarka już działa Ze wszystkich serwisów tutaj był najszybszy termin i najlepsza cena.+ otrymała podtwierdzenia tak jak jestem lokatorka i dla mnie to jest ważnie.
- Анна О

 

Na wykonane przez nas usługi udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej.  

Zapraszamy do korzystania z naszych usług naprawy i serwisu kuchenek, piekarników, płyt na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 

   

 Zapraszamy również do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego zaprzyjaźnionego sklepu internetowego wielobranżowego RL-BUY.COM, w którym każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

   

Porady eksploatacyjne

Wielobranżowy sklep internetowy.