Header Background Image

Serwis i Naprawa Płyt Ceramicznych i Piekarników Kraków tel. 881 331 900

Usługi Serwisowe i Naprawcze Płyt Ceramicznych oraz Piekarników w Krakowie – Przyjazd do Klienta.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi serwisowe i naprawcze płyt ceramicznych oraz piekarników, świadczone w komfortowy sposób poprzez przyjazd do klienta. Nasza firma zdobyła zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości usług, rzetelności oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego Klienta.

Obsługiwane marki płyt i piekarników:

Serwisujemy i naprawiamy wszystkie marki płyt i piekarników w Krakowie, dostępnych na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

Rejon działania:

Oferujemy mobilne i pogwarancyjne usługi serwisu i naprawy pralek, naszym klientom mieszkającym na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki, a także Bronowic, Krowodrza, Grzegórzek, Płaszowa, Kurdwanowa i okolic.

Nasze Usługi:

  1. Diagnoza i Naprawa Płyt Ceramicznych: Nasz doświadczony zespół specjalistów jest gotowy podjąć się diagnozy wszelkich problemów związanych z płytami ceramicznymi. Niezależnie od tego, czy jest to problem z palnikiem, czujnikami czy sterowaniem, znamy się na tym doskonale. Nasze usługi obejmują szybką i skuteczną naprawę, przywracającą pełną sprawność urządzenia.

  2. Serwis Piekarników: Piekarnik to serce kuchni, a naszym celem jest zadbać o jego niezawodność. Oferujemy kompleksowy serwis piekarników, obejmujący wymianę grzałek, termostatów, wentylatorów i innych elementów. Bez względu na markę i model, nasz zespół jest gotów sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z naprawą piekarników.

  3. Profesjonalna Obsługa Klienta: Nasza obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby każdy Klient był traktowany indywidualnie, a wszelkie pytania czy wątpliwości były rozwiązane szybko i z pełnym zaangażowaniem.

  4. Przyjazd do Klienta: Naszym atutem jest możliwość świadczenia usług serwisowych bez konieczności przemieszczania się klientów. W ramach naszego programu „Serwis na Wyciągnięcie Ręki” oferujemy przyjazd do Państwa domu lub firmy, dostosowując się do Państwa harmonogramu.

Kontakt:

  1. Zgłoszenie: Skontaktuj się z nami, aby zgłosić problem z urządzeniem. Podaj nam informacje dotyczące marki, modelu oraz rodzaju usterki.

  2. Diagnoza i Naprawa: Po przyjeździe naszego specjalisty do Państwa lokalu, przystąpi On do profesjonalnej diagnozy problemu. Następnie omówi z Państwem proponowane rozwiązania i przystąpi do naprawy.

Gwarancja:

Oferujemy 2 – tygodniową gwarancję na nasze usługi, zapewniając Państwu pewność, że wykonane prace są wysokiej jakości. Natomiast części zamienne są objęte 1 roczną gwarancją.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzają nas nasi Klienci. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z serwisem i naprawą płyt ceramicznych i piekarników w Krakowie, dostarczając usługi najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić wizytę naszego specjalisty!

Zapraszamy również do korzystania z naszych usług serwisu i naprawy zmywarek, oraz serwisu i naprawy pralek.

Opinie o nas z Google: 

 

https://serwis-pralek-zmywarek-kuchni-z-dojazdem-krakow-ruczaj.business.site/

 

Polecam wszystkim tę firmę! Awaria pralki, telefon o 12, a Pracownik firmy pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia! Profesjonalne podejście, wyjaśnienie co się zepsuło, pokazanie zużytej części i błyskawiczna naprawa. Fachowo, uczciwie i bardzo szybko! Dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim z Krakowa i okolic.
– Anna R
 
Fachowa pomoc. Pralka zepsuła się nagle, wiec potrzebowaliśmy pomocy szybko. Pan przyjechał z pomocą już następnego dnia rano i od razu ustalił co się dzieje, co się zepsuło. Kolejnego dnia już była cześć i została wymieniona. Jestem bardzo zadowolona, Pan robi szybko w dobrych cenach i pozostawia po sobie porządek. Bardzo polecam
– paulina o
 
Polecam. Zglosiła o ustęrkę rano bląd e15 i wieczorem zmywarka już działa Ze wszystkich serwisów tutaj był najszybszy termin i najlepsza cena.+ otrymała podtwierdzenia tak jak jestem lokatorka i dla mnie to jest ważnie.
– Анна О
Call Now Button