"Antycofka"... co to takiego i czemu to takie ważne żeby ją zamontować?

Featured

    "Antycofka"... co to takiego i czemu takie ważne?

    Czasami zdarza sie że w naszej zmywarce lub pralce "samoczynnie" zbiera się brudna woda, a zdarza sie to z reguły osobom które mieszkaja na jajniższych pietrach. 

    Co to oznacza?

    Oznacza ni mniej, ni więcej, tylko tyle, że nasz pion kanalizacyjny został zatkany, i brudna woda od naszych sąsiadów z góry, powoli i systematycznie zbiera sie w naszym urzadzeniu.

    Jak temu zapobiec?

    Jedynym i właściwie najlepszym sposobem, jest zamontowanie tzw. "antycofki" na końcu naszego węża odpływowego do pralki lub zmywarki. Jest to tzw. syfon, czyli plastykowy element z kulka w środku, która to kulka zabezpiecza naszą pralkę lub zmywarkę przed cofającą się wodą z kanalizacji. 

    Gdyby jednak "cofka" była za mocna to...

    ...zapraszamy wówczas serdecznie do kontaktu z grupą naszych wykwalifikowanych fachowców działajacych w Krakowie.

Read 451 times Last modified on czwartek, 13 październik 2022 11:30
Rate this item
(0 votes)

posted by:

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Porady eksploatacyjne

 •      W praniu ubrań po zabawie w śniegu warto zachować szczególną uwagę, aby skutecznie usunąć zabrudzenia, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo tkanin. Oto kilka kroków, które pomogą ci skutecznie i bezpiecznie wyprać ubrania po dniu spędzonym na śniegu, a także uchronią sama pralkę przed awarią, a co za tym idzie, wizytą serwisu naprawczego pralek.

      A zatem:...

  Written on poniedziałek, 04 grudzień 2023 11:14 in Porady eksploatacyjne 1 comment Read 32 times Read more...
 •      Usuwanie stęchlizny ze zmywarki to ważny krok w utrzymaniu higieny w kuchni oraz zapewnieniu sprawnego działania urządzenia. Stęchlizna może pojawić się z różnych powodów, takich jak resztki jedzenia, osady wodne lub problem z odpływem. W poniższym tekście omówię skuteczne metody usuwania stęchlizny, abyś mógł cieszyć się czystymi naczyniami i efektywną pracą zmywarki, a także zminimalizowac częstotliwość wzywania serwisu naprawczego zmywarek.

      Oto one:...

  Written on wtorek, 28 listopad 2023 10:27 in Porady eksploatacyjne 3 comments Read 39 times Read more...
 •     Jak skutecznie w naszej pralce wyprać firanki i zasłony okienne na święta?

       Święta to wyjątkowy czas, w którym nasze domy przybierają świąteczną oprawę. Aby wnętrze prezentowało się pięknie i nastrojowo, niezbędne jest zadbanie o każdy detal, włączając w to firanki i zasłony okienne. Często są one elementem dekoracyjnym, który nadaje charakter pomieszczeniu. Aby utrzymać je w doskonałym stanie, warto wiedzieć, jak skutecznie je prać, by zachowały swoją świeżość i piękno. Poniżej znajdziesz porady dotyczące prania firanek i zasłon, dzięki którym Twoje okna będą lśniły nowością podczas świąt, a Twoja pralka nie będzie potrzebowała zbyt częstych wizyt serwisu pralek, celem jej naprawy.

      Oto one:...

  Written on sobota, 25 listopad 2023 06:04 in Porady eksploatacyjne 6 comments Read 98 times Read more...

Wielobranżowy sklep internetowy.