Czy dzisiejsze "markowe" sprzęty, to oby na pewno najlepsze sprzęty?

Featured

    Czy dzisiejsze "markowe" sprzęty, to oby na pewno najlepsze sprzęty?

    ...no właśnie. Niektórzy z nas przyzwyczaili się do tego, że pralki lub zmywarki marek z tzw. TOP listy, zakupione w sklepie w okresie po obaleniu "komuny" i otwarciu naszej polskiej granicy na zachód, są tej samej jakości, co pralki lub zmywarki zakupione "dzisiaj". No nic bardziej błędnego !!!

    "Dawne" pralki lub zmywarki były sprawne przez naprawdę wiele lat, bo jakość ich wykonania była na naprawdę wysokim poziomie, a i tez były w sposób prostszy i mniej skomplikowanie wykonane. Pralka lub zmywarka miała prac lub zmywać, a "myślenie pozostawiano nam... ludziom. Niestety obecnie moim zdaniem firmy produkujące AGD wchodzą powoli na "himalaje" absurdów, tworząc sprzęt "nafaszerowany" elektroniką.

    Biorąc pod uwagę fakt że coraz mniej osób ma nadal te "dawne" pralki i zmywarki oraz inne sprzęty AGD, a coraz więcej ma te nowoczesne, oferujemy swoje usługi w zakresie naprawy oraz serwisu pralek, zmywarek a także kuchni, płyt i piekarników w Krakowie..   

 

    

    

Read 367 times Last modified on poniedziałek, 14 listopad 2022 12:18
Rate this item
(0 votes)

posted by:

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Porady eksploatacyjne

 •      W praniu ubrań po zabawie w śniegu warto zachować szczególną uwagę, aby skutecznie usunąć zabrudzenia, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo tkanin. Oto kilka kroków, które pomogą ci skutecznie i bezpiecznie wyprać ubrania po dniu spędzonym na śniegu, a także uchronią sama pralkę przed awarią, a co za tym idzie, wizytą serwisu naprawczego pralek.

      A zatem:...

  Written on poniedziałek, 04 grudzień 2023 11:14 in Porady eksploatacyjne 1 comment Read 33 times Read more...
 •      Usuwanie stęchlizny ze zmywarki to ważny krok w utrzymaniu higieny w kuchni oraz zapewnieniu sprawnego działania urządzenia. Stęchlizna może pojawić się z różnych powodów, takich jak resztki jedzenia, osady wodne lub problem z odpływem. W poniższym tekście omówię skuteczne metody usuwania stęchlizny, abyś mógł cieszyć się czystymi naczyniami i efektywną pracą zmywarki, a także zminimalizowac częstotliwość wzywania serwisu naprawczego zmywarek.

      Oto one:...

  Written on wtorek, 28 listopad 2023 10:27 in Porady eksploatacyjne 3 comments Read 39 times Read more...
 •     Jak skutecznie w naszej pralce wyprać firanki i zasłony okienne na święta?

       Święta to wyjątkowy czas, w którym nasze domy przybierają świąteczną oprawę. Aby wnętrze prezentowało się pięknie i nastrojowo, niezbędne jest zadbanie o każdy detal, włączając w to firanki i zasłony okienne. Często są one elementem dekoracyjnym, który nadaje charakter pomieszczeniu. Aby utrzymać je w doskonałym stanie, warto wiedzieć, jak skutecznie je prać, by zachowały swoją świeżość i piękno. Poniżej znajdziesz porady dotyczące prania firanek i zasłon, dzięki którym Twoje okna będą lśniły nowością podczas świąt, a Twoja pralka nie będzie potrzebowała zbyt częstych wizyt serwisu pralek, celem jej naprawy.

      Oto one:...

  Written on sobota, 25 listopad 2023 06:04 in Porady eksploatacyjne 6 comments Read 98 times Read more...

Wielobranżowy sklep internetowy.