Oferujemy ciekawą pracę w zgranym zespole w Krakowie na stanowisku mobilnego serwisanta AGD.

Jeśli masz zmysł techniczny, wykształcenie elektromechaniczne, to ta praca jest dla Ciebie.

Od kandydatów oczekujemy:

- odpowiedzialności, zaangażowania i sumienności
- predyspozycji do pracy samodzielnej
- braku nałogów (alkohol, środki odurzające itp.)
- wykształcenia kierunkowego elektromechanicznego
- mile widziane wykształcenie elektroniczne

Oferujemy:

- pewną i rozwojową pracę
- wsparcie techniczne online
- dostęp do hurtowni z częściami zamiennymi
- po okresie próbnym, umowa o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem tel. 881-331-900

Porady eksploatacyjne

 • Pranie butów w pralce. Czy to dobry pomysł?
  Written by

      Pranie butów w pralce. Czy to dobry pomysł?

      Mamy w zwyczaju prac rózne rzeczy w naszej pralce w nadziei, że nie przeszkodzi to we własciwym funkcjonowaniu pralki. Jednak moga zaistniec sytuacje w których nasz sprzet może"oberwać". Jedną z nich jest np. pranie butów sportowych, oraz innych twardszych przedmiotów, które to sytuacje moga spowodować potrzebę wezwania naprawy i serwisu pralek z Krakowa..

      Buty sportowe (mowa o tych nie skurzanych) maja to do siebie, że mają mocną, ale jednak też i bardzo elastyczna podeszwę , która mimo wszystko może nieźle "namieszać" w naszej pralce. Dlaczego? Ponieważ w bebnie kazdej pralki znajdują sie trzy z reguły plastikowe mieszadła, które niestety sa mocowane w przestrzeni miedzy wanna myjacą a skorupą bebna, czyli w miejscu nie dostepnym dla zwykłego użytkownika. 

      Żeby uniknąc uszkodzeń tych mieszadeł, jesli ktos koniecznie chce uprac swoje buciki, to niech OMINIE MOMENT ODWIROWANIA, a tylko przejdzie na oddawanie wody, a potem wyciagnie swoje buciki i je wysuszy "recznie".

      W razie jakichkolwiek problemów w tym temacie, chętnie udzielimy pomocy w zakresie naprawy i serwisu pralek w Krakowie.

  Written on czwartek, 02 luty 2023 13:18 in Porady eksploatacyjne Be the first to comment! Read 14 times
 • Często używasz szybkich programów, częściej konserwuj pralkę. Czemu to takie ważne?
  Written by

      Często używasz szybkich programów, częściej konserwuj pralkę. Czemu to takie ważne?

       Któż z nas nie lubi codziennie po porannym lub wieczornym prysznicu, "wskakiwać" w świeże ciuszki. To poczucie swiezości dodaje nam "skrzydeł" i pomaga wypełnić nasz dzień pozytywną energią, no i poprawić jakośc naszego życia, ale... wrócmy do pralki...

      Żeby uzyskać ten efekt, żeby nasze ubranie było codzień swieże i pachnące, niejednokrotnie musimy używać szybkich programów. Te niestety nie zawsze dobrze sobie radza z usuwaniem nie tylko brudu z naszych ubran, ale także złogów zanieczyszczeń gromadzących sie z czasem na dnie bębna pralki, co z czasem może skutkowac potrzeba wezwania serwisu naprawczego pralek z Krakowa.

      Co z tym zrobić?

      Polecam skorzystać z ogólno dostepnych detergentów służących do konserwcji pralek, i korzystać z nich regularnie, czyli np. 1 raz w miesiącu, lub raz na miesia lub dwa, zrobic najdłuzszy program z najwyzsza temperatura.

      Jesli jednak wystapi jakis problem zwiazany z tym tematem, to zapraszam do kontaktu z naszym krakowskim serwisem i naprawą pralek.

  Written on piątek, 27 styczeń 2023 11:44 in Porady eksploatacyjne Be the first to comment! Read 24 times
 • Co lepsze, proszek do prania, czy kapsułka? Wady i zalety.
  Written by

      Co lepsze, proszek do prania, czy kapsułka? Wady i zalety.

       Obecnie na rynku AGD mamy wręcz "zatrzęsienie" jeśli chodzi o wybór detergentów do prania. Firmy produkujące proszki i kapsułki do prania, wychodzą wręcz z siebie, żeby tylko zaspokoić coraz większe wymagania albo wręcz kaprysy klientów. A ja w tym artykule chcę przedstawić zalety i wady zarówno proszku do prania, jak i kapsułek do prania. Dzieki dobremu wyborowi, możemy uniknąć potrzeby zbyt częstego wzywania naprawy i serwisu pralki

      Na "pierwszy ogień" wezmę proszek do prania.

      Proszek do prania:

      Biorąc pod uwagę że proszek do prania istnieje na rynku juz od wielu lat, to jest on jednak nadal używany w wielu domach czy mieszkaniach. Dużą zaletą proszku do prania w przeciwieństwie do kapsułki jest to, że możemy go dowolnie dozować, i w momencie pobierania wody przez pralkę, od razu jest mieszany razem z praniem, co gwarantuje maksymalnie równomierne rozprowadzenie proszku na wszystkie ubrania. Wadą natomiast jest to, że jeśli mamy dużo wilgoci w łazience, to proszek może sie zbrylować (grudki), i albo zupełnie zatkać, albo też przytkac połaczenie między dozownikiem a bębnem pralki i spowodowac wyciek wody z dozownika podczas pobierania wody, a to może skutkowac potrzebom wezwania serwisu i naprawy pralek.

      Kapsułka do prania:

      Kapsułki zagościły w naszych domach dopiero od stosunkowo niedawna, ale staja się coraz bardziej popularne choćby za sprawą tego, że użytkownik nie musi "rozmyslać" nad ilościa detergentu, tylko po prostu wrzuca kapsułke do bebne z praniem, i tyle... No i to jest zaletą no i ... też wadą. No bo jesli mamy mało rzeczy do wyprania, to i tak nie mamy wyboru, i kapsułka w całosci musi "wylądować" w pralce, a to oznacza że nasza "mała szybka przepierka" traktowana jest zbyt mocno zagęszczonym detergentem, bo jest on przeznaczony dla pełnego wsadu.

      Jesli ktos z Was miałby w tym temacie jakiś problem lub usterke, to zapraszam do kontaktu z ekipa naszych fachowców, czyli serwisem i naprawą pralek w Krakowie.

  Written on sobota, 21 styczeń 2023 09:04 in Porady eksploatacyjne Be the first to comment! Read 27 times