Złota rączka, elektryka, hydraulika, montaż mebli, wymiana baterii łazienkowej, wymiana zamków w drzwiach, i inne na terenie Krakowa i okolic.

     Złota raczka, hydraulika, elektryka, montaż mebli Kraków Oferujemy Państwu usługi żargonowo określane jako "złota raczka", a w zakres których wchodzi m.inn.:

 • usługi elektryczne wykonywane przez osobę z uprawnieniami SEP (montaż "punktów elektrycznych" czyli "gniazdek"podłaczenie sprzętów elektrycznych i podbicie karty gwarancyjnej)
 • usługi hydrauliczne (montaż baterii łazienkowe, kuchennej lub prysznica, montaz zlewozmywaka i odpływu do kanalizacji
 • usługi ślusarskie (wymiana zamków w drzwiach, wkładów do zamków, spawanie elektryczne, lutowanie kabli, wymiana wtyczki do gniazdka)
 • montaż mebli (Ikea, Bodzio itd.), montaż karniszy, obrazów na ścianę, drobne prace remontowe
 • inne według życzeń klienta

    Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług na terenie Krakowa i okolic.

    Ceny usług są ustalane indywidualnie w zależności od zakresu i specyfikacji zlecanych prac.

    Zlecenia można zgłaszać pod numerem tel. 881 331 900 , lub przez formularz kontaktowy.

    Dziękuje i pozdrawiam.  

  Zapraszamy również do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego zaprzyjaźnionego sklepu internetowego wielobranżowego RL-BUY.COM, w którym każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

    Pozdrawiam :)

Porady eksploatacyjne

 •      Funkcja opóźnionego startu w pralce jest jedną z wielu nowoczesnych cech, które zapewniają użytkownikom większą wygodę i elastyczność w korzystaniu z urządzenia. Ta funkcja pozwala użytkownikom zaplanować rozpoczęcie cyklu prania na późniejszy czas, co może przynieść wiele korzyści, ale również ma pewne ograniczenia. Poniżej przedstawione są wady i zalety funkcji opóźnionego startu w pralce. Przemyslane stosowanie tej funkcji, na pewno pomoże uchronić nasza pralkę przed zbyt częstymi wizytami serwisu naprawczego pralek.

      A zatem:...

  Written on poniedziałek, 19 luty 2024 10:00 in Porady eksploatacyjne 2 comments Read 132 times Read more...
 •      Pralka to jedno z najbardziej przydatnych urządzeń w naszych domach, ułatwiające codzienne życie poprzez skuteczne pranie ubrań i tekstyliów. Jednak istnieją pewne rzeczy, których nie powinniśmy prać w pralce, ponieważ mogą one zaszkodzić zarówno samej pralce, jak i naszym ubraniom. Dlatego ważne jest, aby poznać te przedmioty i postępować zgodnie z zaleceniami producenta pralki. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, których nie należy prać w pralce. Przestrzegając tych zasad, zmniejszysz potrzebę wzywania serwisu naprawczego pralek.  

      Oto one:...

  Written on niedziela, 11 luty 2024 06:09 in Porady eksploatacyjne 5 comments Read 187 times Read more...
 •      Wiosenne porządki to doskonały moment, aby zadbać o naszą pralkę i zapewnić jej długoletnie i efektywne działanie. Regularne czyszczenie i konserwacja pomogą utrzymać pralkę w dobrej kondycji, a także zapobiegną ewentualnym problemom związanych z osadzaniem się kamienia, bakterii czy nieprzyjemnych zapachów, a także zminimalizuje potrzebę wzywania serwisu naprawczego pralek. Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, jak skutecznie przygotować pralkę na wiosenne porządki.

      A zatem:...

  Written on piątek, 02 luty 2024 12:38 in Porady eksploatacyjne 6 comments Read 225 times Read more...

Wielobranżowy sklep internetowy.