Header Background Image

Serwis i Naprawa Zmywarek Kraków tel. 881 331 900

    Ponad 10 lat pogwarancyjnego i profesjonalnego serwisu naprawczego zmywarek w Krakowie.

O nas:

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe i naprawcze zmywarek, świadczone z profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nasza firma zyskała uznanie klientów dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Działamy z myślą o wygodzie i satysfakcji naszych klientów, oferując mobilny serwis z dojazdem do Państwa domu.

Obsługiwane marki pralek:

Serwisujemy i naprawiamy wszystkie marki zmywarek w Krakowie, dostępnych na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

Rejon działania:

Oferujemy mobilne i pogwarancyjne usługi serwisu i naprawy pralek, naszym klientom mieszkającym na terenie Krakowa, Bronowic, Krowodrza, Ruczaju, Podgórza, Nowej Huty, Skawiny, Wieliczki, Grzegórzek, Płaszowa, Kurdwanowa i okolic.

Zakres naszych usług:

  1. Diagnostyka i przeglądy techniczne: Przeprowadzamy szczegółowe diagnostyki, aby zidentyfikować wszelkie problemy z funkcjonowaniem zmywarki. Nasze przeglądy obejmują sprawdzenie układu elektrycznego, hydrauliki, a także oprogramowania sterującego.

  2. Naprawy awaryjne: W przypadku nagłych awarii gwarantujemy szybką reakcję i skuteczną naprawę. Nasz doświadczony zespół techników jest gotowy do udzielenia pomocy w każdej sytuacji, eliminując usterki sprzętu.

  3. Czyszczenie i konserwacja: Regularne czyszczenie i konserwacja zmywarki są kluczowe dla jej długotrwałego działania. Oferujemy kompleksowe usługi konserwacyjne, które obejmują usuwanie kamienia, sprawdzanie uszczelnień, oraz czyszczenie filtra.

  4. Aktualizacje oprogramowania: Współczesne zmywarki często posiadają zaawansowane systemy sterujące. Aktualizacje oprogramowania są ważne dla zapewnienia optymalnej wydajności i nowoczesnych funkcji. Dbamy o to, aby Państwa zmywarka była zawsze zaktualizowana.

  5. Doradztwo techniczne: Nasz zespół chętnie udzieli porad dotyczących użytkowania i konserwacji zmywarki. Oferujemy również pomoc w doborze odpowiednich produktów do pielęgnacji sprzętu.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług:

  • Doświadczony personel: Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników posiadających szeroką wiedzę i doświadczenie w obszarze napraw zmywarek.

  • Mobilny serwis: Nie muszą Państwo martwić się transportem sprzętu do serwisu. Jesteśmy mobilni i przyjeżdżamy bezpośrednio do Państwa domu, aby szybko zdiagnozować i naprawić problemy.

  • Szybka reakcja: Awaria sprzętu AGD może być kłopotliwa, dlatego zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenia i możliwie natychmiastowe naprawy.

  • Gwarancja satysfakcji: Jesteśmy pewni jakości naszych usług. Dlatego też oferujemy gwarancję satysfakcji, zapewniającą Państwu pewność, że nasza praca zostanie wykonana profesjonalnie.

  • Transparentność: Przed rozpoczęciem naprawy lub serwisu informujemy Państwa o zakresie prac oraz kosztach, dzięki czemu nie ma nieprzyjemnych niespodzianek.

Zapewniamy kompleksową opiekę nad Państwa zmywarką, dbając o to, aby sprzęt działał sprawnie i bezawaryjnie.

Gwarancja:

Na wykonane przez nas usługi udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na usługę wymiany łożysk, udzielamy miesięcznej gwarancji rozruchowej. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym blogiem odnośnie porad eksploatacyjnych pralek, oraz korzystania z naszych usług naprawy i serwisu pralek oraz pralko – suszarek, a także serwisu i naprawy kuchni na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 

Kontakt:

Skontaktuj się z nami, bo masz pewność fachowego podejścia do napraw, szybkiej reakcji na zgłoszenia oraz satysfakcji z perfekcyjnie działającej zmywarki. Zadzwoń już dziś, a my postaramy się rozwiązać wszelkie problemy z Państwa zmywarką!

Opinie o nas z Google: 

 

https://serwis-pralek-zmywarek-kuchni-z-dojazdem-krakow-ruczaj.business.site/

 

Polecam wszystkim tę firmę! Awaria pralki, telefon o 12, a Pracownik firmy pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia! Profesjonalne podejście, wyjaśnienie co się zepsuło, pokazanie zużytej części i błyskawiczna naprawa. Fachowo, uczciwie i bardzo szybko! Dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim z Krakowa i okolic.
– Anna R
 
Fachowa pomoc. Pralka zepsuła się nagle, wiec potrzebowaliśmy pomocy szybko. Pan przyjechał z pomocą już następnego dnia rano i od razu ustalił co się dzieje, co się zepsuło. Kolejnego dnia już była cześć i została wymieniona. Jestem bardzo zadowolona, Pan robi szybko w dobrych cenach i pozostawia po sobie porządek. Bardzo polecam
– paulina o
 
Polecam. Zglosiła o ustęrkę rano bląd e15 i wieczorem zmywarka już działa Ze wszystkich serwisów tutaj był najszybszy termin i najlepsza cena.+ otrymała podtwierdzenia tak jak jestem lokatorka i dla mnie to jest ważnie.
– Анна О
Call Now Button