Serwis i Naprawa Pralek Kraków tel. 881-331-900

Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

 

 

Ponad 10-lat prowadzimy profesjonalny serwis i naprawę pralek i suszarek, a jeśli mieszkasz w Krakowie, zadzwoń, a telefoniczna rozmowa pozwoli na omówienie tematu awarii.

                                                                                

        Nasze mobilne usługi z przyjazdem do klienta w zakresie pogwarancyjnej naprawy i serwisu pralek i pralko - suszarek, oferujemy klientom mieszkającym na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki, a także Bronowic, Krowodrza, Grzegórzek, Płaszowa, Kurdwanowa i okolic. 

        Obsługujemy wszystkie marki pralek i pralko - suszarek dostępnych na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

Naprawa i serwis pralek Kraków i okolice

 

    W trosce o nasze środowisko... 

..."naprawiajmy, a nie wyrzucajmy" - to motto przyświeca działalności naszej małej, rodzinnej firmie, gdyż jesteśmy świadomi tego że takie środowisko odziedziczą po nas nasze dzieci, jakie im zostawimy ;)

        Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia, i w ramach naszych mobilnych usług naprawy i serwisu pralek w Krakowie wykonujemy m.in.:   Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

 • usuwanie przecieków i nieszczelności
 • udrażnianie i konserwacja sprzętu
 • naprawa lub wymiana elementów grzewczych
 • naprawa lub wymiana elementów zasilania silnika
 • naprawa lub wymiana modułów, programatorów, paneli, sterowników
 • wymiana kołnierzy, fajek, węży
 • wymiana łożysk
 • wymiana amortyzatorów
 • inne według życzeń klienta

Jeśli jesteś z Krakowa, zgłoś usługę naprawy i serwisu pralek telefonicznie, korzystając z podanego poniżej numeru.

 

                                     

 

lub mailowo przez formularz kontaktowy.

 

Opinie o nas z Google: 

https://serwis-pralek-zmywarek-kuchni-z-dojazdem-krakow-ruczaj.business.site/

Polecam wszystkim tę firmę! Awaria pralki, telefon o 12, a Pracownik firmy pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia! Profesjonalne podejście, wyjaśnienie co się zepsuło, pokazanie zużytej części i błyskawiczna naprawa. Fachowo, uczciwie i bardzo szybko! Dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim z Krakowa i okolic.
- Anna R
 
Fachowa pomoc. Pralka zepsuła się nagle, wiec potrzebowaliśmy pomocy szybko. Pan przyjechał z pomocą już następnego dnia rano i od razu ustalił co się dzieje, co się zepsuło. Kolejnego dnia już była cześć i została wymieniona. Jestem bardzo zadowolona, Pan robi szybko w dobrych cenach i pozostawia po sobie porządek. Bardzo polecam
- paulina o
 
Polecam. Zglosiła o ustęrkę rano bląd e15 i wieczorem zmywarka już działa Ze wszystkich serwisów tutaj był najszybszy termin i najlepsza cena.+ otrymała podtwierdzenia tak jak jestem lokatorka i dla mnie to jest ważnie.
- Анна О

 

Na wykonane przez nas usługi udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na usługę wymiany łożysk, udzielamy miesięcznej gwarancji rozruchowej. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym blogiem odnośnie porad eksploatacyjnych pralek, oraz korzystania z naszych usług naprawy i serwisu pralek oraz pralko - suszarek na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 


 Zapraszamy również do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego zaprzyjaźnionego sklepu internetowego wielobranżowego RL-BUY.COM, w którym każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

 

 

 

Porady eksploatacyjne

 •      W praniu ubrań po zabawie w śniegu warto zachować szczególną uwagę, aby skutecznie usunąć zabrudzenia, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo tkanin. Oto kilka kroków, które pomogą ci skutecznie i bezpiecznie wyprać ubrania po dniu spędzonym na śniegu, a także uchronią sama pralkę przed awarią, a co za tym idzie, wizytą serwisu naprawczego pralek.

      A zatem:...

  Written on poniedziałek, 04 grudzień 2023 11:14 in Porady eksploatacyjne 1 comment Read 33 times Read more...
 •      Usuwanie stęchlizny ze zmywarki to ważny krok w utrzymaniu higieny w kuchni oraz zapewnieniu sprawnego działania urządzenia. Stęchlizna może pojawić się z różnych powodów, takich jak resztki jedzenia, osady wodne lub problem z odpływem. W poniższym tekście omówię skuteczne metody usuwania stęchlizny, abyś mógł cieszyć się czystymi naczyniami i efektywną pracą zmywarki, a także zminimalizowac częstotliwość wzywania serwisu naprawczego zmywarek.

      Oto one:...

  Written on wtorek, 28 listopad 2023 10:27 in Porady eksploatacyjne 3 comments Read 39 times Read more...
 •     Jak skutecznie w naszej pralce wyprać firanki i zasłony okienne na święta?

       Święta to wyjątkowy czas, w którym nasze domy przybierają świąteczną oprawę. Aby wnętrze prezentowało się pięknie i nastrojowo, niezbędne jest zadbanie o każdy detal, włączając w to firanki i zasłony okienne. Często są one elementem dekoracyjnym, który nadaje charakter pomieszczeniu. Aby utrzymać je w doskonałym stanie, warto wiedzieć, jak skutecznie je prać, by zachowały swoją świeżość i piękno. Poniżej znajdziesz porady dotyczące prania firanek i zasłon, dzięki którym Twoje okna będą lśniły nowością podczas świąt, a Twoja pralka nie będzie potrzebowała zbyt częstych wizyt serwisu pralek, celem jej naprawy.

      Oto one:...

  Written on sobota, 25 listopad 2023 06:04 in Porady eksploatacyjne 6 comments Read 98 times Read more...

Wielobranżowy sklep internetowy.