Serwis i Naprawa Pralek Kraków tel. 881-331-900

Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

 

 

Ponad 10-lat prowadzimy profesjonalny serwis i naprawę pralek i suszarek, więc jeśli mieszkasz w Krakowie, zadzwoń, a telefoniczna rozmowa pozwoli na omówienie tematu awarii.

                                                                                

        Nasze mobilne usługi z przyjazdem do klienta w zakresie pogwarancyjnej naprawy i serwisu pralek i pralko - suszarek, oferujemy klientom mieszkającym na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki, a także Bronowic, Krowodrza, Grzegórzek, Płaszowa, Kurdwanowa i okolic. 

        Obsługujemy wszystkie marki pralek i pralko - suszarek dostępnych na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

Naprawa i serwis pralek Kraków i okolice

 

    W trosce o nasze środowisko... 

..."naprawiajmy, a nie wyrzucajmy" - to motto przyświeca działalności naszej małej, rodzinnej firmie, gdyż jesteśmy świadomi tego że takie środowisko odziedziczą po nas nasze dzieci, jakie im tutaj zostawimy ;)

        Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia, i w ramach naszych mobilnych usług naprawy i serwisu pralek w Krakowie wykonujemy m.in.:   Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

  • usuwanie przecieków i nieszczelności
  • udrażnianie i konserwacja sprzętu
  • naprawa lub wymiana elementów grzewczych
  • naprawa lub wymiana elementów zasilania silnika
  • naprawa lub wymiana modułów, programatorów, paneli, sterowników
  • wymiana kołnierzy, fajek, węży
  • wymiana łożysk
  • wymiana amortyzatorów
  • inne według życzeń klienta

Jeśli jesteś z Krakowa, zgłoś usługę naprawy i serwisu pralek telefonicznie, korzystając z podanego poniżej numeru.

 

                                     

 

lub mailowo przez formularz kontaktowy.

 

Opinie o nas z Google: 

https://serwis-pralek-zmywarek-kuchni-z-dojazdem-krakow-ruczaj.business.site/

Polecam wszystkim tę firmę! Awaria pralki, telefon o 12, a Pracownik firmy pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia! Profesjonalne podejście, wyjaśnienie co się zepsuło, pokazanie zużytej części i błyskawiczna naprawa. Fachowo, uczciwie i bardzo szybko! Dziękuję i zdecydowanie polecam wszystkim z Krakowa i okolic.
- Anna R
 
Fachowa pomoc. Pralka zepsuła się nagle, wiec potrzebowaliśmy pomocy szybko. Pan przyjechał z pomocą już następnego dnia rano i od razu ustalił co się dzieje, co się zepsuło. Kolejnego dnia już była cześć i została wymieniona. Jestem bardzo zadowolona, Pan robi szybko w dobrych cenach i pozostawia po sobie porządek. Bardzo polecam
- paulina o
 
Polecam. Zglosiła o ustęrkę rano bląd e15 i wieczorem zmywarka już działa Ze wszystkich serwisów tutaj był najszybszy termin i najlepsza cena.+ otrymała podtwierdzenia tak jak jestem lokatorka i dla mnie to jest ważnie.
- Анна О

 

Na wykonane przez nas usługi udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na usługę wymiany łożysk, udzielamy miesięcznej gwarancji rozruchowej. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym blogiem odnośnie porad eksploatacyjnych pralek, oraz korzystania z naszych usług naprawy i serwisu pralek oraz pralko - suszarek na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 


 Zapraszamy również do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego zaprzyjaźnionego sklepu internetowego wielobranżowego RL-BUY.COM, w którym każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

 

 

 

Porady eksploatacyjne

Wielobranżowy sklep internetowy.