Serwis i naprawa pralek Kraków tel. 881-331-900

Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

 

 

Profesjonalny i pogwarancyjny serwis i naprawa pralek i suszarek Kraków, Ruczaj, Podgórze, Bronowice, Krowodrza, Nowa Huta i okolice wszelkich marek dostępnych na rynku polskim.

        Oferujemy Państwu mobilne usługi z przyjazdem do klienta w zakresie pogwarancyjnej naprawy i serwisu pralek i pralko - suszarek na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 

        Obsługujemy wszystkie marki pralek i pralko - suszarek dostępnych na terenie Polski czyli:

AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, EBD, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Hot-point, IBERNA, Ignis, Indesit, Laden LG, Mastercook, Mora, Philips, Polar, Privileg, Samsung, Siemens, Smeg, Thomson, Whirlpool, Wrozamet, Zanker, Zanussi, Zerowatt, i innych.

Naprawa i serwis pralek Kraków i okolice

 

    W trosce o nasze środowisko... 

..."naprawiajmy, a nie wyrzucajmy" - to motto przyświeca działalności naszej małej, rodzinnej firmie, gdyż jesteśmy świadomi tego że takie środowisko odziedziczą po nas nasze dzieci, jakie im zostawimy ;)

        W ramach naszych mobilnych usług naprawy i serwisu pralek w Krakowie wykonujemy m.in.:   Serwis i naprawa pralek Kraków, Ruczaj, Podgórze i okolice tel. 881-331-900

  • usuwanie przecieków i nieszczelności
  • udrażnianie i konserwacja sprzętu
  • naprawa lub wymiana elementów grzewczych
  • naprawa lub wymiana elementów zasilania silnika
  • naprawa lub wymiana modułów, programatorów, paneli, sterowników
  • wymiana kołnierzy, fajek, węży
  • wymiana łożysk
  • wymiana amortyzatorów
  • inne według życzeń klienta

Zgłoś usterkę telefonicznie

 

                                     

 

lub mailowo przez formularz kontaktowy.

Na wykonane przez nas usługi udzielamy 2-tygodniowej gwarancji rozruchowej. Na usługę wymiany łożysk, udzielamy miesięcznej gwarancji rozruchowej. 

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym blogiem odnośnie porad eksploatacyjnych pralek, oraz korzystania z naszych usług naprawy i serwisu pralek oraz pralko - suszarek na terenie Krakowa, Ruczaju, Podgórza, Skawiny, Wieliczki i okolic. 


 Zapraszamy również do zapoznania się i skorzystania z oferty naszego zaprzyjaźnionego sklepu internetowego wielobranżowego RL-BUY.COM, w którym każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

 

 

 

Porady eksploatacyjne

Wielobranżowy sklep internetowy.