Czy warto kupić pralkę "powystawową"?

Featured

    Czy warto kupić pralkę "powystawową"?

     Czasem niektórzy z nas szukając dobrej pralki ale w "rozsądnej" cenie, wertuja bez końca oferty firm oferujących sprzęt AGD, aż w końcu trafiają czasami na oferty pralek tańszych, ale "powystawowych". Może to niestety skutkowac potrzebą częstszego korzystania z serwisu naprawczego pralek w Krakowie.

    I co teraz?

    Niektórym z nas udaje się trafić na wyjatkowo dobry egzemplarz, ale warunkiem dobrego zakupu jest m.inn. to, ile czasu pralka stała "bezczynnie" na wystawie.

    Jakie to ma znaczenie?

    Pralka jest urządzeniem elektromechaniczno - hydraulicznym, i aby działała właściwie, musi mieć systematyczny kontakt z wodą, np. raz w tygodniu (bo pod taki kontakt została zaprojektowana). W przeciwnym wypadku elementy gumowe i uszczelniające mogą wolniej lub szybciej (zależy od temperatury otoczenia i wilgotności) po prostu wysychać a co za tym idzie, rozszczelniać sie i parcieć.

    Co zatem?

    Jeśli ktokolwiek z Was miałby jakikolwiek problem z pralką w tym temacie, to zespół naszych wykwalifikowanych fachowców z naprawy i serwisu pralek z Krakowa, chętnie udzieli pomocy.

Read 490 times Last modified on piątek, 03 marzec 2023 12:19
Rate this item
(0 votes)

posted by:

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Porady eksploatacyjne

Wielobranżowy sklep internetowy.